Göm menyn

Forskare och lärare vid tema Barn


De anställda sorteras i bokstavsordning på efternamn.
(För de personliga hemsidorna ansvarar respektive anställd.)


Mats Andrén >> (Universitetslektor)
mats.andren@liu.se
013-28 69 65


Disa Bergnéhr >> (Universitetslektor)
disa.bergnehr@liu.se
013-28 29 12


Asta Cekaite Thunqvist >> (Professor)
astce@tema.liu.se
013-28 26 74


Mathilda Hallberg >> (Adjunkt)
mathilda.hallberg@liu.se
013-28 29 05


Jonathan Josefsson >> (Adjunkt)
jonathan.josefsson@liu.se
013-28 23 04


Judith Lind >> (Universitetslektor)
judith.lind@liu.se
013-28 29 01


Cecilia Lindgren >> (Universitetslektor)
cecilia.lindgren@liu.se
013-28 29 27


Sofia Kvist Lindholm >> (Universitetslektor)
sofia.kvist.lindholm@liu.se
013-28 29 08


Karin Osvaldsson >> (Universitetslektor)
karin.osvaldsson@liu.se
013-28 66 46


Bengt Sandin >> (Professor)
bengt.sandin@liu.se
013-28 29 04


Johanna Sjöberg >>  (vik universitetslektor)
johanna.sjoberg@liu.se
013-28 20 75


Johanna Sköld >> (Biträdande universitetslektor)
johanna.skold@liu.se
013-28 29 10


Anna Sparrman >> (Professor)
anna.sparrman@liu.se
013-28 29 64


Anette Wickström >>   (Universitetslektor)
anette.wickstrom@liu.se
013-28 20 81


Layal Wiltgren >> (Utredare)
layal.wiltgren@liu.se
013-28 57 47


Karin Zetterqvist Nelson >> (Professor)
karin.zetterqvist.nelson@liu.se
013-28 58 93


 


Sidansvarig: eva.danielsson@liu.se
Senast uppdaterad: Thu Jun 29 11:30:32 CEST 2017