Göm menyn

Tema Miljöförändring - Interna sidor

filmbanner

Den 15 februari lanserades en ny extern webbplats för Linköping universitet. I samband med detta kommer sidorna i det gamla systemet (Polopoly) avvecklas och Tema M kommer tills vidare använda detta utrymme för information till anställda och studenter.

 

 

Från kalendariet

Textseminarium på temat "post-truth" (Tue Feb 20 01:00:00 CET 2018)
Textseminarium på temat narrativ analys (Tue Mar 06 01:00:00 CET 2018)
Lärarmöte (Wed Mar 07 01:00:00 CET 2018)
Cli-f bokklubbsmöte (Tue Mar 13 01:00:00 CET 2018)
Inbjuden gäst, Maria Hellström Reimer (Tue Mar 20 01:00:00 CET 2018)
Midterm seminar (Thu Mar 22 01:00:00 CET 2018)
Lärarmöte (Wed Apr 11 02:00:00 CEST 2018)
Utkastseminarium - Fredrik Envall (Tue Apr 24 02:00:00 CEST 2018)
Lärarmöte (Wed May 02 02:00:00 CEST 2018)

Läs mer i Kalendariet



Sidansvarig: susanne.eriksson@liu.se
Senast uppdaterad: Wed Oct 11 15:18:40 CEST 2017